REM10-053.3S/A
RECOM PowerRECOM Power
REM10-053.3S/A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REM10-053.3S/A
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Ngā Rauemi: 1.REM10-053.3S/A.pdf2.REM10-053.3S/A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REM10-053.3S/A
Tau Wae REM10-053.3S/A Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1302 pcs Pepa Raraunga 1.REM10-053.3S/A.pdf2.REM10-053.3S/A.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 5.0kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 9V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Raupapa REM10 Mana (Watts) 10W
Packaging Tube Paa / Case 24-DIP Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 51000288 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.5A 4.5V - 9V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.5A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low