REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R
RECOM PowerRECOM Power
REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 8W
Ngā Rauemi: REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R
Tau Wae REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 8W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4088 pcs Pepa Raraunga REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Raupapa ECONOLINE REC7.5 Mana (Watts) 8W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-SMD Module, 18 Leads
Ētahi Ingoa 10011005
Tae Mahi -40°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Remote On/Off, SCP
He pai 78% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.8A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.8A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low