REC6-4815SRW/R10/A/CTRL/X1
RECOM PowerRECOM Power
REC6-4815SRW/R10/A/CTRL/X1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REC6-4815SRW/R10/A/CTRL/X1
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 6W
Ngā Rauemi: REC6-4815SRW/R10/A/CTRL/X1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REC6-4815SRW/R10/A/CTRL/X1
Tau Wae REC6-4815SRW/R10/A/CTRL/X1 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2103 pcs Pepa Raraunga REC6-4815SRW/R10/A/CTRL/X1.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 10kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE REC6/R Mana (Watts) 6W
Packaging Tube Paa / Case 24-DIP Module, 7 Leads
Ētahi Ingoa 11001500
REC64815SRW/R10/A/CTRL/X1
Tae Mahi -40°C ~ 75°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 400mA 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 400mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
REC6-4815SRW/R10/C
REC6-4815SRW/R10/C
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 6W
I roto i te taonga: 2167 pcs
Tikiake: REC6-4815SRW/R10/C.pdf
RFQ
REC6-4815SRW/R8/A
REC6-4815SRW/R8/A
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 2548 pcs
Tikiake: REC6-4815SRW/R8/A.pdf
RFQ
REC6-4815SRW/R10/A
REC6-4815SRW/R10/A