REC5-483.3SRW/H2/A/M/SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
REC5-483.3SRW/H2/A/M/SMD-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REC5-483.3SRW/H2/A/M/SMD-R
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Ngā Rauemi: REC5-483.3SRW/H2/A/M/SMD-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REC5-483.3SRW/H2/A/M/SMD-R
Tau Wae REC5-483.3SRW/H2/A/M/SMD-R Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4170 pcs Pepa Raraunga REC5-483.3SRW/H2/A/M/SMD-R.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Raupapa ECONOLINE REC5 Mana (Watts) 5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-SMD Module, 18 Leads
Ētahi Ingoa 10008235
REC5483.3SRW/H2/A/M/SMDR
Tae Mahi -40°C ~ 75°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 77% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 36V - 72V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
REC5-483.3SRW/H2/A/M/CTRL/X2
REC5-483.3SRW/H2/A/M/CTRL/X2
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 5W
I roto i te taonga: 4133 pcs
Tikiake: REC5-483.3SRW/H2/A/M/CTRL/X2.pdf
RFQ
REC5-483.3SRW/H2/A/M
REC5-483.3SRW/H2/A/M
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 4527 pcs
Tikiake: REC5-483.3SRW/H2/A/M.pdf
RFQ
REC5-483.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R
Tikiake: REC5-483.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R.pdf
REC5-483.3SRW/H2/A/CTRL
REC5-483.3SRW/H2/A/CTRL
Tikiake: REC5-483.3SRW/H2/A/CTRL.pdf
REC5-483.3SRW/H2/A/M/SMD
REC5-483.3SRW/H2/A/M/SMD