REC3.5-4815SRW/R10/C/X1
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-4815SRW/R10/C/X1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REC3.5-4815SRW/R10/C/X1
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 3.5W
Ngā Rauemi: REC3.5-4815SRW/R10/C/X1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REC3.5-4815SRW/R10/C/X1
Tau Wae REC3.5-4815SRW/R10/C/X1 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 3.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2115 pcs Pepa Raraunga REC3.5-4815SRW/R10/C/X1.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 10kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE REC3.5/R Mana (Watts) 3.5W
Packaging Tube Paa / Case 24-DIP Module, 9 Leads
Ētahi Ingoa 11001425
REC3.54815SRW/R10/C/X1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP, UVLO
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 233mA 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 233mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
REC3.5-4815SRW/R10/A/CTRL/X1
REC3.5-4815SRW/R10/A/CTRL/X1
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 3.5W
I roto i te taonga: 2445 pcs
Tikiake: REC3.5-4815SRW/R10/A/CTRL/X1.pdf
RFQ
REC3.5-4815SRW/R8/C
REC3.5-4815SRW/R8/C
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 2942 pcs
Tikiake: REC3.5-4815SRW/R8/C.pdf
RFQ
REC3.5-4815SRW/R10/C
REC3.5-4815SRW/R10/C