REC3-483.3SRW/H4/A/SMD/CTRL-R
RECOM PowerRECOM Power
REC3-483.3SRW/H4/A/SMD/CTRL-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REC3-483.3SRW/H4/A/SMD/CTRL-R
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Ngā Rauemi: REC3-483.3SRW/H4/A/SMD/CTRL-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REC3-483.3SRW/H4/A/SMD/CTRL-R
Tau Wae REC3-483.3SRW/H4/A/SMD/CTRL-R Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4628 pcs Pepa Raraunga REC3-483.3SRW/H4/A/SMD/CTRL-R.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 4kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Raupapa ECONOLINE REC3-SRW Mana (Watts) 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-SMD Module, 18 Leads
Ētahi Ingoa 10007250
REC3483.3SRW/H4/A/SMD/CTRLR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Remote On/Off, SCP
He pai 76% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 36V - 72V Input
Nama - Whakaputa (Max) 900mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
REC3-483.3SRW/H6/A
REC3-483.3SRW/H6/A
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
I roto i te taonga: 5028 pcs
Tikiake: REC3-483.3SRW/H6/A.pdf
RFQ
REC3-483.3SRW/H4/A/SMD
REC3-483.3SRW/H4/A/SMD
Kaihanga: RECOM Power