REC15-483.4S/H2
RECOM PowerRECOM Power
REC15-483.4S/H2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REC15-483.4S/H2
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.4V 15W
Ngā Rauemi: REC15-483.4S/H2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REC15-483.4S/H2
Tau Wae REC15-483.4S/H2 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.4V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4222 pcs Pepa Raraunga REC15-483.4S/H2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.4V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE REC15 Mana (Watts) 15W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa REC15483.4S/H2 Tae Mahi -40°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, SCP He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.4V 3A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 3A