REC15-4815DZ/H2
RECOM PowerRECOM Power
REC15-4815DZ/H2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REC15-4815DZ/H2
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Ngā Rauemi: REC15-4815DZ/H2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REC15-4815DZ/H2
Tau Wae REC15-4815DZ/H2 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4405 pcs Pepa Raraunga REC15-4815DZ/H2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE REC15 Mana (Watts) 15W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa REC154815DZ/H2 Tae Mahi -40°C ~ 65°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, SCP He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 18V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA, 500mA