REC15-243.4S/H2/M
RECOM PowerRECOM Power
REC15-243.4S/H2/M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REC15-243.4S/H2/M
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.4V 15W
Ngā Rauemi: REC15-243.4S/H2/M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REC15-243.4S/H2/M
Tau Wae REC15-243.4S/H2/M Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.4V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2050 pcs Pepa Raraunga REC15-243.4S/H2/M.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.4V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE REC15/M Mana (Watts) 15W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 10016311 Tae Mahi -40°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.4V 3A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 3A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
REC15-243.4S/H3/M/X2
REC15-243.4S/H3/M/X2
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.4V 10W
I roto i te taonga: 2331 pcs
Tikiake: REC15-243.4S/H3/M/X2.pdf
RFQ
REC15-243.4SZ/H2/M
REC15-243.4SZ/H2/M
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.4V 15W
I roto i te taonga: 1855 pcs
Tikiake: REC15-243.4SZ/H2/M.pdf
RFQ
REC15-243.4S/H2
REC15-243.4S/H2