REC15-2412DZ/H2
RECOM PowerRECOM Power
REC15-2412DZ/H2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REC15-2412DZ/H2
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Ngā Rauemi: REC15-2412DZ/H2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REC15-2412DZ/H2
Tau Wae REC15-2412DZ/H2 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5799 pcs Pepa Raraunga REC15-2412DZ/H2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE REC15 Mana (Watts) 15W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa REC152412DZ/H2 Tae Mahi -40°C ~ 65°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, SCP He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 625mA, 625mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
REC15-2412D/H2/M
REC15-2412D/H2/M
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 15W
I roto i te taonga: 2138 pcs
Tikiake: REC15-2412D/H2/M.pdf
RFQ
REC15-2412DZ/H2/M/X2
REC15-2412DZ/H2/M/X2
Kaihanga: RECOM Power