REC15-125.1S/H3
RECOM PowerRECOM Power
REC15-125.1S/H3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REC15-125.1S/H3
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5.1V 15W
Ngā Rauemi: REC15-125.1S/H3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REC15-125.1S/H3
Tau Wae REC15-125.1S/H3 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5.1V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5003 pcs Pepa Raraunga REC15-125.1S/H3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5.1V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE REC15 Mana (Watts) 15W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa REC15125.1S/H3 Tae Mahi -40°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, SCP He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.1V 3A 9V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 3A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
REC15-2405D/H2
REC15-2405D/H2
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 15W
I roto i te taonga: 4398 pcs
Tikiake: REC15-2405D/H2.pdf
RFQ
REC15-125.1S/H3/M/X2
REC15-125.1S/H3/M/X2
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5.1V 31W