REC10-4805SRWZ/H2/A/M/SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
REC10-4805SRWZ/H2/A/M/SMD-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REC10-4805SRWZ/H2/A/M/SMD-R
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 10W
Ngā Rauemi: REC10-4805SRWZ/H2/A/M/SMD-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REC10-4805SRWZ/H2/A/M/SMD-R
Tau Wae REC10-4805SRWZ/H2/A/M/SMD-R Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2733 pcs Pepa Raraunga REC10-4805SRWZ/H2/A/M/SMD-R.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Raupapa ECONOLINE REC10 Mana (Watts) 10W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-SMD Module, 18 Leads
Ētahi Ingoa 11002557
REC104805SRWZ/H2/A/M/SMDR
Tae Mahi -40°C ~ 65°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 18V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
REC10-4805SRWZ/H2/A/M/X2
REC10-4805SRWZ/H2/A/M/X2
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 10W
I roto i te taonga: 2782 pcs
Tikiake: REC10-4805SRWZ/H2/A/M/X2.pdf
RFQ
REC10-4805SRWZ/H2/A/M/SMD
REC10-4805SRWZ/H2/A/M/SMD
Kaihanga: RECOM Power