REC10-2415D/H2/M
RECOM PowerRECOM Power
REC10-2415D/H2/M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REC10-2415D/H2/M
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Ngā Rauemi: REC10-2415D/H2/M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REC10-2415D/H2/M
Tau Wae REC10-2415D/H2/M Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3041 pcs Pepa Raraunga REC10-2415D/H2/M.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE REC10/M Mana (Watts) 10W
Packaging Tube Paa / Case 24-DIP Module
Ētahi Ingoa 10015964 Tae Mahi -40°C ~ 81°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 333mA, 333mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High