RE-3.33.3S/H
RECOM PowerRECOM Power
RE-3.33.3S/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RE-3.33.3S/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Ngā Rauemi: RE-3.33.3S/H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RE-3.33.3S/H
Tau Wae RE-3.33.3S/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14755 pcs Pepa Raraunga RE-3.33.3S/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.6V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.7mm x 6.0mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE RE Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 10004630
RE3.33.3S/H
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 3V - 3.6V Input
Nama - Whakaputa (Max) 303mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RE-3.324S/HP
RE-3.324S/HP
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 1W
I roto i te taonga: 14819 pcs
Tikiake: RE-3.324S/HP.pdf
RFQ
RE-L04
RE-L04
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN RECEPT HOUSING 4POS W/LOCK
I roto i te taonga: 901202 pcs
Tikiake: RE-L04.pdf
RFQ
RE-3.33.3S/HP
RE-3.33.3S/HP
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Tikiake: RE-3.33.3S/HP.pdf
RE-3.324S/H
RE-3.324S/H
Tikiake: RE-3.324S/H.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 1W
Tikiake: RE-3.315S/H.pdf
RE-3.33.3S
RE-3.33.3S
Whakaahuatanga: CONV DC/DC 1W 3.3VIN 3.3VOUT