RE-123.3S/HP
RECOM PowerRECOM Power
RE-123.3S/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RE-123.3S/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Ngā Rauemi: RE-123.3S/HP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RE-123.3S/HP
Tau Wae RE-123.3S/HP Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15003 pcs Pepa Raraunga RE-123.3S/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.7mm x 6.0mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE RE Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 10005395
RE123.3S/HP
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 303mA Nga tono ITE (Commercial)