RCD-24-1.20/W
RECOM PowerRECOM Power
RCD-24-1.20/W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCD-24-1.20/W
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC BUCK 3-31V 1.2A
Ngā Rauemi: RCD-24-1.20/W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCD-24-1.20/W
Tau Wae RCD-24-1.20/W Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga LED DRIVER CC BUCK 3-31V 1.2A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7185 pcs Pepa Raraunga RCD-24-1.20/W.pdf
Taumaha 0.015 lb (6.8g) Putanga - Whakaputa 3 ~ 31 V
Momotuhi - Input (Min) 6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Constant Current Topology Buck
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm)
Raupapa LIGHTLINE RCD-24 Ratonga IP67
Mana (Watts) 37W Ētahi Ingoa 80999156
RCD241.20/W
RCD24120W
Tae Mahi -40°C ~ 65°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 96%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 1.2A 3 ~ 31 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 1.2A Whakaaetanga cULus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RCD-24-1.20/W/X2
RCD-24-1.20/W/X2
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC BUCK 3-33V 1.2A
I roto i te taonga: 5193 pcs
Tikiake: RCD-24-1.20/W/X2.pdf
RFQ
RCD-24-1.00/W/X1
RCD-24-1.00/W/X1
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC BUCK 3-31V 1A
I roto i te taonga: 6747 pcs
Tikiake: RCD-24-1.00/W/X1.pdf
RFQ
RCD-24B-0.70
RCD-24B-0.70
Whakaahuatanga: LED SUPPLY CC BUCK 2-32V 700MA
Tikiake: RCD-24B-0.70.pdf
RCD-24-1.20/W/X3
RCD-24-1.20/W/X3
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC BUCK 3-31V 1.2A
Tikiake: RCD-24-1.20/W/X3.pdf
RCD-24-1.00/W/X2
RCD-24-1.00/W/X2
Tikiake: RCD-24-1.00/W/X2.pdf
RCD-24-1.00/W/X3
RCD-24-1.00/W/X3
Tikiake: RCD-24-1.00/W/X3.pdf
RCD-24-1.20/W/X1
RCD-24-1.20/W/X1
Tikiake: RCD-24-1.20/W/X1.pdf
RCD-24-1.20
RCD-24-1.20
Whakaahuatanga: LED SUPPLY CC BUCK 3-31V 1.2A