RAC40-0515TA-E-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC40-0515TA-E-ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC40-0515TA-E-ST
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 40W
Ngā Rauemi: RAC40-0515TA-E-ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC40-0515TA-E-ST
Tau Wae RAC40-0515TA-E-ST Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4017 pcs Pepa Raraunga RAC40-0515TA-E-ST.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -15V
Putanga - Mahi 2 15V Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.41" L x 2.51" W x 1.20" H (111.9mm x 63.7mm x 30.5mm)
Raupapa POWERLINE RAC40-A Mana (Watts) 40W
Ētahi Ingoa 20000746
RAC400515TAEST
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 3 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga DC Input Capable, Universal Input He pai 79%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 5A, 500mA, 500mA 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 5A, 500mA, 500mA