RAC40-0512TA-E
RECOM PowerRECOM Power
RAC40-0512TA-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC40-0512TA-E
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
Ngā Rauemi: RAC40-0512TA-E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC40-0512TA-E
Tau Wae RAC40-0512TA-E Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5062 pcs Pepa Raraunga RAC40-0512TA-E.pdf
Taumaha 0.618 lb (280.32g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 -12V Putanga - Mahi 2 12V
Putanga - Whakaputa 1 5V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.08" H (89.0mm x 63.5mm x 27.5mm)
Raupapa POWERLINE RAC40-A Mana (Watts) 40W
Paa / Case 7-DIP Module Ētahi Ingoa 20000750
RAC400512TAE
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaritea te Ture ±3%, ±7% Raina Raina ±0.5%, ±5%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, SCP
He pai 79% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 5A, 600mA, 600mA 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A, 600mA, 600mA Whakaaetanga CE, cULus