RAC30-0515TA-E
RECOM PowerRECOM Power
RAC30-0515TA-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC30-0515TA-E
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
Ngā Rauemi: RAC30-0515TA-E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC30-0515TA-E
Tau Wae RAC30-0515TA-E Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1228 pcs Pepa Raraunga RAC30-0515TA-E.pdf
Taumaha 0.467 lb (211.83g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 -15V Putanga - Mahi 2 15V
Putanga - Whakaputa 1 5V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.00" H (89.0mm x 63.5mm x 25.3mm)
Raupapa POWERLINE RAC30-A Mana (Watts) 30W
Paa / Case 7-DIP Module Ētahi Ingoa 20000710
RAC300515TAE
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakaritea te Ture ±2%, ±6%
Raina Raina ±1%, ±5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 3A, 500mA, 500mA 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3A, 500mA, 500mA
Whakaaetanga CE, cULus Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RAC30-0512TA-E-ST
RAC30-0512TA-E-ST
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 30W