RAC30-0512DA-E-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC30-0512DA-E-ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC30-0512DA-E-ST
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 12V 30W
Ngā Rauemi: RAC30-0512DA-E-ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC30-0512DA-E-ST
Tau Wae RAC30-0512DA-E-ST Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 12V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1228 pcs Pepa Raraunga RAC30-0512DA-E-ST.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.41" L x 2.51" W x 1.20" H (111.9mm x 63.7mm x 30.5mm)
Raupapa POWERLINE RAC30-A Mana (Watts) 30W
Ētahi Ingoa 20000694
RAC300512DAEST
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
He pai 77% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 12V 3A, 1.25A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 3A, 1.25A Whakaaetanga CE, cURus