RAC20-05SK/W
RECOM PowerRECOM Power
RAC20-05SK/W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC20-05SK/W
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua 20W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE'
Ngā Rauemi: RAC20-05SK/W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC20-05SK/W
Tau Wae RAC20-05SK/W Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga 20W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9207 pcs Pepa Raraunga RAC20-05SK/W.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.07" L x 1.08" W x 0.91" H (52.5mm x 27.4mm x 23.0mm)
Raupapa POWERLINE RAC20-K Mana (Watts) 20W
Ētahi Ingoa 20001195
Tae Mahi -40°C ~ 80°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 4A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 4A
Whakaaetanga CB, CE, cURus Nga tono Household Appliances, ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RAC20-05SB
RAC20-05SB
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: CONV AC/DC 20W 5V OUT SNGL T/H
I roto i te taonga: 2280 pcs
Tikiake: RAC20-05SB.pdf
RFQ
RAC20-05SB-ST
RAC20-05SB-ST
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 20W
I roto i te taonga: 1383 pcs
Tikiake: RAC20-05SB-ST.pdf
RFQ
RAC20-05SK
RAC20-05SK
Whakaahuatanga: 20W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE'