RAC150-12SG/ENC
RECOM PowerRECOM Power
RAC150-12SG/ENC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC150-12SG/ENC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV AC/DC 120W (150W FORCED AIR
Ngā Rauemi: RAC150-12SG/ENC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC150-12SG/ENC
Tau Wae RAC150-12SG/ENC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga CONV AC/DC 120W (150W FORCED AIR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1983 pcs Pepa Raraunga RAC150-12SG/ENC.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.13" L x 2.44" W x 1.38" H (105.0mm x 62.0mm x 35.0mm)
Raupapa Powerline RAC150-G Mana (Watts) 125W (150W Forced Air)
Ētahi Ingoa 20001034
Tae Mahi -30°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 12.5A Whakaaetanga CE, cURus