RAC15-15SA-E-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-15SA-E-ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC15-15SA-E-ST
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 15W
Ngā Rauemi: RAC15-15SA-E-ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC15-15SA-E-ST
Tau Wae RAC15-15SA-E-ST Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1353 pcs Pepa Raraunga RAC15-15SA-E-ST.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.41" L x 2.51" W x 1.09" H (111.9mm x 63.7mm x 27.6mm)
Raupapa POWERLINE RAC15-A Mana (Watts) 15W
Ētahi Ingoa 20000626
RAC1515SAEST
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
He pai 73% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 1A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Whakaaetanga CE, cURus