RAC15-09SB-E
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-09SB-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC15-09SB-E
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
Ngā Rauemi: RAC15-09SB-E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC15-09SB-E
Tau Wae RAC15-09SB-E Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4870 pcs Pepa Raraunga RAC15-09SB-E.pdf
Taumaha 0.265 lb (120.2g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 9V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.52" L x 1.80" W x 0.94" H (64.0mm x 45.6mm x 23.8mm)
Raupapa POWERLINE RAC15-B Mana (Watts) 15W
Paa / Case 8-DIP Module, 4 Leads Ētahi Ingoa 20000646
RAC1509SBE
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaritea te Ture ±1% Raina Raina ±0.5%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 1.67A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.67A Whakaaetanga CE, cULus