RAC15-0515TB
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-0515TB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC15-0515TB
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
Ngā Rauemi: RAC15-0515TB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC15-0515TB
Tau Wae RAC15-0515TB Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5795 pcs Pepa Raraunga RAC15-0515TB.pdf
Taumaha 0.265 lb (120.2g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 -15V Putanga - Mahi 2 15V
Putanga - Whakaputa 1 5V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.52" L x 1.80" W x 0.94" H (64.0mm x 45.6mm x 23.8mm)
Raupapa POWERLINE RAC15-B Mana (Watts) 15W
Paa / Case 8-DIP Module, 7 Leads Ētahi Ingoa 21000066
RAC150515TB
Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaritea te Ture ±1%, ±5% Raina Raina ±2%, ±3%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP
He pai 78% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 2A, 150mA, 150mA 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 2A, 150mA, 150mA Whakaaetanga CE, cULus
Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RAC15-0515TA-ST
RAC15-0515TA-ST
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 15W
I roto i te taonga: 1387 pcs
Tikiake: RAC15-0515TA-ST.pdf
RFQ
RAC15-0515TA-E-ST
RAC15-0515TA-E-ST
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 1375 pcs
Tikiake: RAC15-0515TA-E-ST.pdf
RFQ
RAC15-0515TB-E-ST
RAC15-0515TB-E-ST