RAC10-24SB-E
RECOM PowerRECOM Power
RAC10-24SB-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC10-24SB-E
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 10W
Ngā Rauemi: RAC10-24SB-E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC10-24SB-E
Tau Wae RAC10-24SB-E Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1890 pcs Pepa Raraunga RAC10-24SB-E.pdf
Taumaha 0.119 lb (53.98g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.3mm x 27.2mm x 23.8mm)
Raupapa POWERLINE RAC10-B Mana (Watts) 10W
Paa / Case 4-DIP Module Ētahi Ingoa 20000595
RAC1024SBE
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaritea te Ture ±0.5% Raina Raina ±0.3%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 72% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 417mA 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 417mA Whakaaetanga CE, cULus
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RAC10-24SA-E-ST
RAC10-24SA-E-ST
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 10W
I roto i te taonga: 1734 pcs
Tikiake: RAC10-24SA-E-ST.pdf
RFQ
RAC10-24SB
RAC10-24SB
Kaihanga: RECOM Power