RAC10-15SB-E-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC10-15SB-E-ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC10-15SB-E-ST
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 10W
Ngā Rauemi: RAC10-15SB-E-ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC10-15SB-E-ST
Tau Wae RAC10-15SB-E-ST Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1591 pcs Pepa Raraunga RAC10-15SB-E-ST.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.78" L x 2.12" W x 1.15" H (96.0mm x 53.9mm x 29.1mm)
Raupapa POWERLINE RAC10-B Mana (Watts) 10W
Ētahi Ingoa 20000590
RAC1015SBEST
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga DC Input Capable, Universal Input He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 667mA 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 667mA