RAC05-3.3SB-E-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC05-3.3SB-E-ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC05-3.3SB-E-ST
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V 5W
Ngā Rauemi: RAC05-3.3SB-E-ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC05-3.3SB-E-ST
Tau Wae RAC05-3.3SB-E-ST Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V 5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1486 pcs Pepa Raraunga RAC05-3.3SB-E-ST.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.78" L x 2.12" W x 0.83" H (96.0mm x 53.9mm x 21.0mm)
Raupapa POWERLINE RAC05-A Mana (Watts) 5W
Ētahi Ingoa 20000786
RAC053.3SBEST
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 65% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.25A Whakaaetanga CE, cURus