RAC04-12DC/230
RECOM PowerRECOM Power
RAC04-12DC/230 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC04-12DC/230
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER +/-12V 4W
Ngā Rauemi: RAC04-12DC/230.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC04-12DC/230
Tau Wae RAC04-12DC/230 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER +/-12V 4W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7148 pcs Pepa Raraunga RAC04-12DC/230.pdf
Taumaha 0.069 lb (31.3g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Momotuhi - Whakauru 80 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.44" L x 1.07" W x 0.67" H (36.7mm x 27.2mm x 17.1mm)
Raupapa POWERLINE RAC04-C/230 Mana (Watts) 4W
Paa / Case 7-DIP Module, 6 Leads Ētahi Ingoa 20000964
RAC0412DC/230
RAC0412DC230
Tae Mahi -40°C ~ 80°C (With Derating) Tau o nga Hua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakaritea te Ture ±0.5%
Raina Raina ±0.2% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 166mA, 166mA 80 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 166mA, 166mA