RAC01-12SGB
RECOM PowerRECOM Power
RAC01-12SGB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC01-12SGB
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 1W
Ngā Rauemi: RAC01-12SGB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC01-12SGB
Tau Wae RAC01-12SGB Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21700 pcs Pepa Raraunga RAC01-12SGB.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 1.33" L x 0.87" W x 0.75" H (33.7mm x 22.2mm x 19.0mm) Raupapa POWERLINE RAC01-GB
Mana (Watts) 1W Paa / Case 4-DIP Module
Ētahi Ingoa 20001051
Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakaritea te Ture ±6% Raina Raina ±2%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 68% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 83mA 100 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 83mA Whakaaetanga CE, cURus, FCC