R2S12-2412/HP
RECOM PowerRECOM Power
R2S12-2412/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R2S12-2412/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 2W
Ngā Rauemi: R2S12-2412/HP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
33 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R2S12-2412/HP
Tau Wae R2S12-2412/HP Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4793 pcs Pepa Raraunga R2S12-2412/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 21.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Raupapa ECONOLINE R2S Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 11002276
R2S122412/HP
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 21.6V - 26.4V Input
Nama - Whakaputa (Max) 167mA Nga tono ITE (Commercial), Medical