R2S12-1509/H
RECOM PowerRECOM Power
R2S12-1509/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R2S12-1509/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 9V 2W
Ngā Rauemi: R2S12-1509/H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
33 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R2S12-1509/H
Tau Wae R2S12-1509/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 9V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6503 pcs Pepa Raraunga R2S12-1509/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 9V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 13.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Raupapa ECONOLINE R2S Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 11002245
R2S121509/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 222mA 13.5V - 16.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 222mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R2S12-1505/HP-R
R2S12-1505/HP-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 2W
I roto i te taonga: 6794 pcs
Tikiake: R2S12-1505/HP-R.pdf
RFQ
R2S12-1512
R2S12-1512
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 2W
I roto i te taonga: 6522 pcs
Tikiake: R2S12-1512.pdf
RFQ
R2S12-1509/HP
R2S12-1509/HP
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 9V 2W
Tikiake: R2S12-1509/HP.pdf
R2S12-1509/H-R
R2S12-1509/H-R
Tikiake: R2S12-1509/H-R.pdf
R2S12-1505/P
R2S12-1505/P
Tikiake: R2S12-1505/P.pdf
R2S12-1509-R
R2S12-1509-R
Tikiake: R2S12-1509-R.pdf
R2S12-1509/HP-R
R2S12-1509/HP-R
Tikiake: R2S12-1509/HP-R.pdf
R2S12-1505/HP
R2S12-1505/HP
Tikiake: R2S12-1505/HP.pdf
R2S12-1509/P-R
R2S12-1509/P-R
Tikiake: R2S12-1509/P-R.pdf
Tikiake: R2S12-1509.pdf