R2S12-123.3/H
RECOM PowerRECOM Power
R2S12-123.3/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R2S12-123.3/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Ngā Rauemi: R2S12-123.3/H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R2S12-123.3/H
Tau Wae R2S12-123.3/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7525 pcs Pepa Raraunga R2S12-123.3/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Raupapa ECONOLINE R2S Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 11002243
R2S12123.3/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 70 ~ 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 606mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R2S12-1224/P
R2S12-1224/P
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 2W
I roto i te taonga: 7542 pcs
Tikiake: R2S12-1224/P.pdf
RFQ
R2S12-1505
R2S12-1505
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 2W
I roto i te taonga: 6215 pcs
Tikiake: R2S12-1505.pdf
RFQ
R2S12-123.3/HP
R2S12-123.3/HP
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Tikiake: R2S12-123.3/HP.pdf
R2S12-123.3-R
R2S12-123.3-R
Tikiake: R2S12-123.3-R.pdf
R2S12-123.3/HP-R
R2S12-123.3/HP-R
Tikiake: R2S12-123.3/HP-R.pdf
R2S12-1224/HP
R2S12-1224/HP
Tikiake: R2S12-1224/HP.pdf
Tikiake: R2S12-123.3.pdf
R2S12-1224/HP-R
R2S12-1224/HP-R
Tikiake: R2S12-1224/HP-R.pdf
Tikiake: R2S12-123.3/P.pdf
R2S12-123.3/H-R
R2S12-123.3/H-R
Tikiake: R2S12-123.3/H-R.pdf
R2S12-1224/P-R
R2S12-1224/P-R