R2S12-0515/H
RECOM PowerRECOM Power
R2S12-0515/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R2S12-0515/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 2W
Ngā Rauemi: R2S12-0515/H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R2S12-0515/H
Tau Wae R2S12-0515/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6428 pcs Pepa Raraunga R2S12-0515/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Raupapa ECONOLINE R2S Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 11002235
R2S120515/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 133mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 133mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Ngā Hua e hāngai ana
R2S12-0515/P
R2S12-0515/P
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 2W
I roto i te taonga: 6502 pcs
Tikiake: R2S12-0515/P.pdf
RFQ
R2S12-0512/HP-R
R2S12-0512/HP-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 2W
I roto i te taonga: 7301 pcs
Tikiake: R2S12-0512/HP-R.pdf
RFQ
R2S12-0515/HP
R2S12-0515/HP
Tikiake: R2S12-0515/HP.pdf
R2S12-0515/HP-R
R2S12-0515/HP-R