R2S-123.3/HP
RECOM PowerRECOM Power
R2S-123.3/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R2S-123.3/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Ngā Rauemi: R2S-123.3/HP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
39 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R2S-123.3/HP
Tau Wae R2S-123.3/HP Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7695 pcs Pepa Raraunga R2S-123.3/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.42" W x 0.35" H (12.8mm x 10.7mm x 9.0mm)
Raupapa ECONOLINE R2S Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10901444
R2S123.3/HP
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 606mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R2S-123.3
R2S-123.3
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
I roto i te taonga: 9625 pcs
Tikiake: R2S-123.3.pdf
RFQ
R2S-1224/P-R
R2S-1224/P-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 2W
I roto i te taonga: 11183 pcs
Tikiake: R2S-1224/P-R.pdf
RFQ
R2S-123.3/HP-R
R2S-123.3/HP-R
Tikiake: R2S-123.3/HP-R.pdf
R2S-123.3/H-R
R2S-123.3/H-R
Tikiake: R2S-123.3/H-R.pdf
Tikiake: R2S-123.3/P-R.pdf
R2S-123.3/H
R2S-123.3/H