R2D12-1524/HP
RECOM PowerRECOM Power
R2D12-1524/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R2D12-1524/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-24V 2W
Ngā Rauemi: R2D12-1524/HP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R2D12-1524/HP
Tau Wae R2D12-1524/HP Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-24V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6187 pcs Pepa Raraunga R2D12-1524/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -24V
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 13.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Raupapa ECONOLINE R2D Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 11002017
R2D121524/HP
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 42mA, 42mA 13.5V - 16.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 42mA, 42mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Ngā Hua e hāngai ana
R2D12-1524
R2D12-1524
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-24V 2W
I roto i te taonga: 7302 pcs
Tikiake: R2D12-1524.pdf
RFQ
R2D12-1524/P-R
R2D12-1524/P-R
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 6366 pcs
Tikiake: R2D12-1524/P-R.pdf
RFQ
R2D12-1524/H
R2D12-1524/H
Tikiake: R2D12-1524/H.pdf
R2D12-1524/HP-R
R2D12-1524/HP-R