R2D12-1512/HP
RECOM PowerRECOM Power
R2D12-1512/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R2D12-1512/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Ngā Rauemi: R2D12-1512/HP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R2D12-1512/HP
Tau Wae R2D12-1512/HP Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5778 pcs Pepa Raraunga R2D12-1512/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 13.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Raupapa ECONOLINE R2D Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 11002009
R2D121512/HP
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA, 83mA 13.5V - 16.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 83mA, 83mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Ngā Hua e hāngai ana
R2D12-1512/H
R2D12-1512/H
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 2W
I roto i te taonga: 6476 pcs
Tikiake: R2D12-1512/H.pdf
RFQ
R2D12-1512/HP-R
R2D12-1512/HP-R
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 6866 pcs
Tikiake: R2D12-1512/HP-R.pdf
RFQ
R2D12-1512/H-R
R2D12-1512/H-R
Tikiake: R2D12-1512/H-R.pdf
R2D12-1509/P-R
R2D12-1509/P-R
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-9V 2W
Tikiake: R2D12-1509/P-R.pdf
R2D12-1512
R2D12-1512