R2D12-1212/H
RECOM PowerRECOM Power
R2D12-1212/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R2D12-1212/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Ngā Rauemi: R2D12-1212/H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R2D12-1212/H
Tau Wae R2D12-1212/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7119 pcs Pepa Raraunga R2D12-1212/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Raupapa ECONOLINE R2D Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 11001988
R2D121212/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA, 83mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 83mA, 83mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Ngā Hua e hāngai ana
R2D12-1209/HP-R
R2D12-1209/HP-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-9V 2W
I roto i te taonga: 6604 pcs
Tikiake: R2D12-1209/HP-R.pdf
RFQ
R2D12-1212/HP-R
R2D12-1212/HP-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 2W
I roto i te taonga: 6394 pcs
Tikiake: R2D12-1212/HP-R.pdf
RFQ
R2D12-1209/HP
R2D12-1209/HP
Tikiake: R2D12-1209/HP.pdf
R2D12-1209/P
R2D12-1209/P
Tikiake: R2D12-1209/P.pdf
R2D12-1212/HP
R2D12-1212/HP
Tikiake: R2D12-1212/HP.pdf
R2D12-1212-R
R2D12-1212-R
Tikiake: R2D12-1212-R.pdf
R2D12-1212
R2D12-1212
Tikiake: R2D12-1212.pdf
R2D12-1212/H-R
R2D12-1212/H-R