R2D12-0512/H
RECOM PowerRECOM Power
R2D12-0512/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R2D12-0512/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Ngā Rauemi: R2D12-0512/H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
33 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R2D12-0512/H
Tau Wae R2D12-0512/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5898 pcs Pepa Raraunga R2D12-0512/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Raupapa ECONOLINE R2D Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 11001968
R2D120512/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA, 83mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 83mA, 83mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R2D12-0515
R2D12-0515
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V 2W
I roto i te taonga: 8402 pcs
Tikiake: R2D12-0515.pdf
RFQ
R2D12-0512/H-R
R2D12-0512/H-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 2W
I roto i te taonga: 7699 pcs
Tikiake: R2D12-0512/H-R.pdf
RFQ
R2D12-0509/P
R2D12-0509/P
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-9V 2W
Tikiake: R2D12-0509/P.pdf
R2D12-0512/HP-R
R2D12-0512/HP-R
Tikiake: R2D12-0512/HP-R.pdf
R2D12-0509/P-R
R2D12-0509/P-R
Tikiake: R2D12-0509/P-R.pdf
Tikiake: R2D12-0512/P-R.pdf
R2D12-0512/HP
R2D12-0512/HP