R24P3.3S/P/X2
RECOM PowerRECOM Power
R24P3.3S/P/X2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R24P3.3S/P/X2
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Ngā Rauemi: R24P3.3S/P/X2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R24P3.3S/P/X2
Tau Wae R24P3.3S/P/X2 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7938 pcs Pepa Raraunga R24P3.3S/P/X2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 6.4kV
Momotuhi - Input (Min) 21.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Raupapa ECONOLINE RxxPxx Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 10016418 Tae Mahi -40°C ~ 90°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 21.6V - 26.4V Input
Nama - Whakaputa (Max) 303mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R24P3.3S/R8
R24P3.3S/R8
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
I roto i te taonga: 8765 pcs
Tikiake: R24P3.3S/R8.pdf
RFQ
R24P3.3S/P/R6.4
R24P3.3S/P/R6.4
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 5628 pcs
Tikiake: R24P3.3S/P/R6.4.pdf
RFQ
R24P3.3S/P
R24P3.3S/P
Tikiake: R24P3.3S/P.pdf
R24P3.3S/P/X2/R8
R24P3.3S/P/X2/R8
Tikiake: R24P3.3S/P/X2/R8.pdf
R24P3.3S/X2/R6.4
R24P3.3S/X2/R6.4
Tikiake: R24P3.3S/X2/R6.4.pdf
R24P3.3S/P/X2/R6.4
R24P3.3S/P/X2/R6.4