R24P205S/P/X2/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R24P205S/P/X2/R6.4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R24P205S/P/X2/R6.4
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 2W
Ngā Rauemi: R24P205S/P/X2/R6.4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R24P205S/P/X2/R6.4
Tau Wae R24P205S/P/X2/R6.4 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4398 pcs Pepa Raraunga R24P205S/P/X2/R6.4.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 6.4kV
Momotuhi - Input (Min) 21.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Raupapa ECONOLINE RxxP2xx/R Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 19900683 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 400mA 21.6V - 26.4V Input
Nama - Whakaputa (Max) 400mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R24P205S/X2/R6.4
R24P205S/X2/R6.4
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 2W
I roto i te taonga: 6259 pcs
Tikiake: R24P205S/X2/R6.4.pdf
RFQ
R24P205S/R6.4
R24P205S/R6.4
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 5936 pcs
Tikiake: R24P205S/R6.4.pdf
RFQ
R24P205S
R24P205S
Tikiake: R24P205S.pdf
R24P205S/P
R24P205S/P
Tikiake: R24P205S/P.pdf
R24P205S/P/X2
R24P205S/P/X2