R1Z-123.3/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R1Z-123.3/HP-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1Z-123.3/HP-R
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Ngā Rauemi: R1Z-123.3/HP-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1Z-123.3/HP-R
Tau Wae R1Z-123.3/HP-R Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8821 pcs Pepa Raraunga R1Z-123.3/HP-R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Input (Min) 11.4V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 12.6V Momo Isolated Module
Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm) Raupapa ECONOLINE R1Z
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-SMD Module, 6 Leads Ētahi Ingoa 10014526
R1Z123.3/HPR
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 60%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 200mA 11.4V - 12.6V Input Nama - Whakaputa (Max) 200mA
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R1Z-123.3/P
R1Z-123.3/P
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
I roto i te taonga: 7186 pcs
Tikiake: R1Z-123.3/P.pdf
RFQ
R1Z-1505/H
R1Z-1505/H
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 1W
I roto i te taonga: 6907 pcs
Tikiake: R1Z-1505/H.pdf
RFQ
Tikiake: R1Z-123.3/H.pdf
R1Z-123.3
R1Z-123.3
Tikiake: R1Z-123.3.pdf
R1Z-123.3/HP
R1Z-123.3/HP