R1S8-3.305/E
RECOM PowerRECOM Power
R1S8-3.305/E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1S8-3.305/E
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 1W
Ngā Rauemi: R1S8-3.305/E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1S8-3.305/E
Tau Wae R1S8-3.305/E Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12952 pcs Pepa Raraunga R1S8-3.305/E.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 2.97V Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.63V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.42" W x 0.26" H (12.8mm x 10.7mm x 6.7mm)
Raupapa ECONOLINE R1S/E Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module
Ētahi Ingoa 10016021
R1S83.305/E
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 200mA 2.97V - 3.63V Input
Nama - Whakaputa (Max) 200mA Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
R1S8-243.3-R
R1S8-243.3-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
I roto i te taonga: 17231 pcs
Tikiake: R1S8-243.3-R.pdf
RFQ
R1S8-3.305/EP
R1S8-3.305/EP
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 1W
I roto i te taonga: 10772 pcs
Tikiake: R1S8-3.305/EP.pdf
RFQ
R1S8-3.305/P-R
R1S8-3.305/P-R
Tikiake: R1S8-3.305/P-R.pdf
R1S8-3.305/E-R
R1S8-3.305/E-R