R1S12-3.312/P
Hua Hua
Tau Wae: R1S12-3.312/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 1W
Ngā Rauemi: R1S12-3.312/P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1S12-3.312/P
Tau Wae R1S12-3.312/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10714 pcs Pepa Raraunga R1S12-3.312/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.6V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1S Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 10900905
R1S123.312/P
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 3V - 3.6V Input
Nama - Whakaputa (Max) 84mA Ngā Āhuatanga Mana -