R1S12-1524/P
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1S12-1524/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 1W
Ngā Rauemi: R1S12-1524/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
33 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1S12-1524/P
Tau Wae R1S12-1524/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14075 pcs Pepa Raraunga R1S12-1524/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 13.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1S Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 10900809
R1S121524/P
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 42mA 13.5V - 16.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 42mA Ngā Āhuatanga Mana -
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R1S12-1524
R1S12-1524
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 1W