R1S12-1209/H
Hua Hua
Tau Wae: R1S12-1209/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 9V 1W
Ngā Rauemi: R1S12-1209/H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1S12-1209/H
Tau Wae R1S12-1209/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 9V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11994 pcs Pepa Raraunga R1S12-1209/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 9V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1S Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 10900725
R1S121209/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 78% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 111mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 111mA Ngā Āhuatanga Mana -
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Ngā Hua e hāngai ana
R1S12-1209-R
R1S12-1209-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 9V 1W
I roto i te taonga: 18180 pcs
Tikiake: R1S12-1209-R.pdf
RFQ
R1S12-1212
R1S12-1212
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 1W
I roto i te taonga: 13969 pcs
Tikiake: R1S12-1212.pdf
RFQ
Tikiake: R1S12-1209.pdf
R1S12-1209/HP
R1S12-1209/HP