R1S12-0509/H
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1S12-0509/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 9V 1W
Ngā Rauemi: R1S12-0509/H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
33 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1S12-0509/H
Tau Wae R1S12-0509/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 9V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12313 pcs Pepa Raraunga R1S12-0509/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 9V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1S Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 10900661
R1S120509/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 78% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 111mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 111mA Ngā Āhuatanga Mana -
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R1S12-0512
R1S12-0512
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 1W
I roto i te taonga: 14498 pcs
Tikiake: R1S12-0512.pdf
RFQ
R1S12-0505/P-R
R1S12-0505/P-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 1W
I roto i te taonga: 13260 pcs
Tikiake: R1S12-0505/P-R.pdf
RFQ
R1S12-0509/HP-R
R1S12-0509/HP-R
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 9V 1W
Tikiake: R1S12-0509/HP-R.pdf
R1S12-0505/P
R1S12-0505/P
Tikiake: R1S12-0505/P.pdf
Tikiake: R1S12-0509/P-R.pdf
R1S12-0509/H-R
R1S12-0509/H-R
Tikiake: R1S12-0509/H-R.pdf
R1S12-0509/HP
R1S12-0509/HP
Tikiake: R1S12-0509/HP.pdf