R1S-3.33.3/H
RECOM PowerRECOM Power
R1S-3.33.3/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1S-3.33.3/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Ngā Rauemi: R1S-3.33.3/H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1S-3.33.3/H
Tau Wae R1S-3.33.3/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15059 pcs Pepa Raraunga R1S-3.33.3/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.6V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1S Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10901068
R1S-3.33.3/H-ND
R1S3.33.3/H
R1S3333H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 3V - 3.6V Input
Nama - Whakaputa (Max) 303mA Ngā Āhuatanga Mana -
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R1S-3.33.3/P-R
R1S-3.33.3/P-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
I roto i te taonga: 15544 pcs
Tikiake: R1S-3.33.3/P-R.pdf
RFQ
R1S-3.324/HP
R1S-3.324/HP
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 1W
I roto i te taonga: 12446 pcs
Tikiake: R1S-3.324/HP.pdf
RFQ
R1S-3.33.3/HP-R
R1S-3.33.3/HP-R