R1S-3.324/H
RECOM PowerRECOM Power
R1S-3.324/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1S-3.324/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 1W
Ngā Rauemi: R1S-3.324/H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1S-3.324/H
Tau Wae R1S-3.324/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11307 pcs Pepa Raraunga R1S-3.324/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.6V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1S Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10901061
R1S3.324/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 42mA 3V - 3.6V Input
Nama - Whakaputa (Max) 42mA Ngā Āhuatanga Mana -
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Ngā Hua e hāngai ana
R1S-3.33.3
R1S-3.33.3
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
I roto i te taonga: 14809 pcs
Tikiake: R1S-3.33.3.pdf
RFQ
R1S-3.315/HP
R1S-3.315/HP
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 1W
I roto i te taonga: 12484 pcs
Tikiake: R1S-3.315/HP.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 1W
Tikiake: R1S-3.324.pdf
R1S-3.324/HP
R1S-3.324/HP
Tikiake: R1S-3.324/HP.pdf
R1S-3.324/HP-R
R1S-3.324/HP-R