R1S-3.305/E
RECOM PowerRECOM Power
R1S-3.305/E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1S-3.305/E
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 1W
Ngā Rauemi: R1S-3.305/E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1S-3.305/E
Tau Wae R1S-3.305/E Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14508 pcs Pepa Raraunga R1S-3.305/E.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 2.97V Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.63V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.42" W x 0.26" H (12.8mm x 10.7mm x 6.7mm)
Raupapa ECONOLINE R1S/E Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10015989
R1S3.305/E
R1S3305E
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 200mA 2.97V - 3.63V Input
Nama - Whakaputa (Max) 200mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R1S-243.3/P
R1S-243.3/P
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
I roto i te taonga: 11267 pcs
Tikiake: R1S-243.3/P.pdf
RFQ
R1S-3.305/EP
R1S-3.305/EP
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 1W
I roto i te taonga: 12390 pcs
Tikiake: R1S-3.305/EP.pdf
RFQ
R1S-3.305/EHP-R
R1S-3.305/EHP-R
Tikiake: R1S-3.305/EHP-R.pdf
R1S-3.305/EH-R
R1S-3.305/EH-R
Tikiake: R1S-3.305/EH-R.pdf
R1S-3.305/EH
R1S-3.305/EH
Tikiake: R1S-3.305/EH.pdf
R1S-243.3/HP
R1S-243.3/HP
Tikiake: R1S-243.3/HP.pdf
R1S-3.305/E-R
R1S-3.305/E-R
Tikiake: R1S-3.305/E-R.pdf
R1S-243.3/HP-R
R1S-243.3/HP-R
Tikiake: R1S-243.3/HP-R.pdf
R1S-3.305/EHP
R1S-3.305/EHP
Tikiake: R1S-3.305/EHP.pdf
R1S-3.305-R
R1S-3.305-R
Tikiake: R1S-3.305-R.pdf
R1S-243.3/P-R
R1S-243.3/P-R
Tikiake: R1S-243.3/P-R.pdf
R1S-3.305
R1S-3.305
Tikiake: R1S-3.305.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel